Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...
Sari la conținut

Claudiuu. =DDD

[Păreri Staff] - Decembrie (03.12.2018)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

- Regulament -

1. Daca nu cunoasteti o persoana din staff sau nu vreti sa va dati cu parerea despre ea, o stergeti din lista, nu lasati mesaje gen 'Nu-l cunosc'; 'Nu stiu cine e'.
2. Nu aveti voie sa luati acest topic in ras/sa postati la caterinca, exprimati-va parerea intr-un mod decent fara glume de prost gust sau atacuri la persoana.
Nerespectarea acestor reguli duce la warn sau chiar la ban, depinde de caz.

- Listă Staff EVILS.RO -

C.E.O & Founders :

Developers :

Forum Developer :

- @Thunder

Administrators : 

Supervizors:

Super-Moderators:

Moderators:

GFX Designers:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

C.E.O & Founders :

• - @DarKneSS @ EVILS.RO-- O persoana care a dus comunitatea aceasta la culmile inalte si inca o tine in frau foarte bine,respect ! 
  • - @C. QuerTy- Felicitari pentru munca depusa,nota 10,o parere buna despre tine ! 

Developers :

• - @claudiunmv- - Cu tine ma inteleg cel mai bine de pe aceasta comunitate,suntem ca fratii si apreciez asta ! Ne permitem multe unul cu celalalt dar nici nu ne tragem de sireturi si imi place asta ! Esti o persoana cu care se poate discuta orice,o persoana de incredere ! Meriti tot respectul comunitatii ! Cat despre forum,foarte implicat in activitati si in demersul bun al comunitatii,nota 10 ! 
  • - @Pinu. - Nu cunosc dar sper sa ajungem sa ne cunoastem si sa legam multe lucruri impreuna pe aceasta comunitate ! 

Forum Developer :

- @Thunder- Foarte activ,succes 

Administrators : 

• - @aLx @ EVILS- SiLlas Iepuras care tot la Manuela o ramas...  ! Foarte activ,esti de mult timp aici,ne intelegem foarte bine deci ai tot respectul meu ! 
  •   Nu cunosc dar sper sa ajungem sa ne cunoastem si sa legam multe lucruri impreuna pe aceasta comunitate !- @viperra

Supervizors:

• - @Osiloomn- Mareste activitatea 
  • Cel mai activ supervizor dintre toti,imi place ca te implici in toate asa cum trebuie. Felicitari !  @⚠Andrei ❤
  • @Rampage_OwN- Mareste activitatea
  •  

Super-Moderators:

• = @Red^Bull- Nu cunosc dar sper sa ajungem sa ne cunoastem si sa legam multe lucruri impreuna pe aceasta comunitate ! 
  • =@RebornSparrow- Nu cunosc dar sper sa ajungem sa ne cunoastem si sa legam multe lucruri impreuna pe aceasta comunitate ! 
  • Nepoata mea,de 1 an aici pe comunitate ! O fata de nota 10,grija baietii la curtat ca va sparg de nu imi convine ceva ! Cat despre forum,foarte activa desi esti ocupata co facultatea,felicitari si tot respectul meu. Te pupa bunicu :*@Antriana✪
  • @Kipsas @Evils Community- Felicitari pentru munca depusa,nota 10 ! 
  • @Tzy- Nu sunt activ ca inainte deoarece timpul nu ma lasa si recunosc asta. Am munca + familie,dar incerc sa ma implic in multe si sper sa facem ceva frumos ! Va pupa bGd ! 

Moderators:

• - @Sanchez ❤️- Nu cunosc dar sper sa ajungem sa ne cunoastem si sa legam multe lucruri impreuna pe aceasta comunitate ! 
  • - @PoSeDaTuL- Mareste activitatea,esti ok pana acum,dar poti si mai bine ! 
  • - @Grenddy-Nu cunosc dar sper sa ajungem sa ne cunoastem si sa legam multe lucruri impreuna pe aceasta comunitate ! 
  • - @Goad-Nu cunosc dar sper sa ajungem sa ne cunoastem si sa legam multe lucruri impreuna pe aceasta comunitate ! 
  • - @Alexander?!- Mareste activitatea,binisor pana acuma,poti mai mult ! 
  • - @Șarpe-miu.-Nu cunosc dar sper sa ajungem sa ne cunoastem si sa legam multe lucruri impreuna pe aceasta comunitate ! 
  • - @VunKoL. #-Nu cunosc dar sper sa ajungem sa ne cunoastem si sa legam multe lucruri impreuna pe aceasta comunitate ! 
  • - @Alecs ;x-Nu cunosc dar sper sa ajungem sa ne cunoastem si sa legam multe lucruri impreuna pe aceasta comunitate ! 

GFX Designers:

Designerii sunteti toti foarte speciali,ma bucur ca tineretul are drept preocupare design-ul ! Necesita rabdare si se pot face foarte multe lucruri frumoase din programe : AE,PS, Corel Draw etc. ! Aveti tot respectul meu pentru efortul si rabdarea voastra in crearea lucrarilor ! 

Partajează acest post

Link spre post

C.E.O & Founders :

Developers :

Forum Developer :

- @Thunder Foarte activ si de caterinca

Administrators : 

Supervizors:

Super-Moderators:

Moderators:

GFX Designers:

Editat de Tzy
Contează ca am noroc la femei,nu ca tine la Manuela :))) :* :*

Partajează acest post

Link spre post

C.E.O & Founders :

• - @DarKneSS @ EVILS.RO Un om de milioane, Prima data e un taran, dar dupa ce il cunosti e si mai mare taran 😃 Te poti intelege cu el, Si incearca sa faca totul bine, Om de nota 10. Bafta la Bac :*
  • - @C. QuerTy Nu prea am stat de vorba, dar cand am avut nevoie de ceva, m-ai ajutat , Deocamdata de treaba :P

Developers :

• - @claudiunmv- Ce sa zic si despre tine, omule? Esti de treaba, te poti intelege cu el, e putin fraier dar e ok, om de nota 10 :*
  • - @Pinu.

Forum Developer :

- @ThunderAltu'... Numa peste fraieri dau jur... Te pup Thundi, Baiatu care da detinator si mi-l scoate 😐 Si tu esti de 10 , deocamdata

Administrators : 

Supervizors:

• - @Osiloomn
  • -  Stiu doar ca ne certam, in rest nu prea am stat de vorba :-? 🙂 Tot raul inspre bine !@⚠Andrei ❤
  • @Rampage_OwN Omu meu de baza, fratioru meu ❤️ Te pup :*
  • - @kenzzo- Cu ce poate te ajuta, cu ce nu, nu SalPa
  •  

Super-Moderators:

Moderators:

GFX Designers:

Editat de PoSeDaTuL

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Board Life Status

Board startup date: August 14, 2017 16:53:17
language format_paint